18 C
Нур-Султан
Суббота, 10 июня, 2023
spot_img

Тригонометрия формулалары

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Тригонометрия формулалары

                                                 (сабақтың тақырыбы)

Педагогтің аты-жөніБитибаева Алима Елбосынқызы
Күні :16.02.2022ж
Пәні:Алгебра
Сынып: 9 «Б»Қатысқандар саны:Қатыспағандар саны:
Оқу мақсаты:9.2.4.4 келтіру формулаларын қорытып шығару және қолдану
Сабақтың мақсаты:Келтіру формулаларын есептер шығаруда қолданады
Сабақтың барысы:
Барлық оқушылар: (білу, түсіну)  Көпшілік оқушылар: (қолдану)   Жекелеген оқушылар: (талдау)  
Қарапайым тригонометриялық өрнектерге келіру формулаларын қолданадыКелтіру формулаларын қорытып шығарады және қолданадыКүрделі тригонометриялық өрнектерге келтіру формулаларын қорытып шығарады,қолданады      
УақытПедагогтың әрекетіОқушының әрекетіБағалауРесурстар

Сабақтың басы 3 мин 9.30-9.33   6 мин 9.33-9.39       Сабақтың ортасы 7 мин 9.39-9.46    
12 мин   12 мин 9.46-9.58                 12 мин 9.58-10.10        
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин 10.10-10.15
Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу, түгелдеу, сабаққа дайындығын тексеру, бағалау парағына бағалауды түсіндіру.     Миға шабуыл “А,В,С” әдісі.                  1-тапсырма “Сәйкестендіру” (жұптық жұмыс)         2-тапсырма.   “Кім жылдам?”  Жеке жұмыс           3-тапсырма. “Өрнекті ықшамда”             «Еркін микрофон»  әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды(оқиды)   Үйге тапсырма   №4.47Оқушыларға “Оқушының дәптері”  үлестіріледі.       Рандом бойынша оқушыларды кездейсоқ таңдау арқылы 3 оқушыдан топтастырамыз. А-сұрақ қояды В-жауап береді С-айтқан жауаптарды бақылайды.

      Оқушылар жұптасып берілген  сұрақ пен жауапты сәйкестіндіреді.          Оқушылар Quzizz.come платформасымен  тапсырма орындайды.           Оқушыларға күрделі болған тапсырмаларды Spinner бойынша кездейсоқ таңдалған оқушы тақтаға шығып орындайды.         Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.  
          Қ.Б.   Белсенді қатысқан үштік топтарға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.  Оқушылар өздерін бағалайды                                             (1балл)         Қ.Б.   Өзара бағалау (6 есеп, әр есепке 0,5 балл)                                                                     (3 балл)                                        Қ.Б.   Оқушыларды АКТ бағалайды  (6 есеп, әр есепке 0,5 балл)                                                                                                                        (3 балл)                     Қ.Б.     Оқушы өзін-өзі бағалайды  (6 есеп, әр есепке 0,5 балл)                                                                  (3 балл)                                                                         Слайд 1         Слайд 2 https://flippity.net/rp.php? %D             Слайд 3           https://quizizz.com/admin/quiz/62024b23db77e4001d587d2b Слайд 4             Слайд 5           Слайд 6   Оқулық Шыныбеков 145-бет      
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз?Бағалау.  Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау


«А,В,С», «Тапсырма», «Өрнекті ықшамда».   Саралау тапсырмаларды  іріктеуді, белгілі бір оқушыдан күтілетін нәтижені, оқушыға жеке қолдау көрсетуде, оқу материалы мен ресурстарды оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып әзірлеуді қамтиды. «Мадақтау сөз» әдісі. 1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады.Денсаулық сақтау технологиялары. Сабақта сергіту жаттығулары мен белсенді жұмыс түрлерін қолданамын. Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары орындалады.
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені  анықтадым?  Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1:   2:

Related Articles

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Stay Connected

3,803ЧитателиЧитать
0ПодписчикиПодписаться
- Advertisement -spot_img

Latest Articles